Boys 11 Yrs/Over 400m IM - Heats (Declared Winners)

Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Rikki MORRIS23Co Coventry 4:28.74  672 
 50m 29.37100m 1:03.24150m 1:38.19200m 2:12.56250m 2:51.27300m 3:30.12350m 4:00.06400m 4:28.74
2.Earl RADTSCHENKO17Co Coventry 4:32.62  644 
 50m 28.31100m 1:01.18150m 1:37.65200m 2:12.69250m 2:50.88300m 3:30.15350m 4:01.76400m 4:32.62
3.Joseph SADIO18Co Coventry 4:48.87  541 
 50m 31.65100m 1:07.62150m 1:46.44200m 2:23.23250m 3:05.83300m 3:47.53350m 4:18.53400m 4:48.87
4.Connor CONNELL16Co Coventry 4:51.21  528 
 50m 30.23100m 1:05.29150m 1:43.60200m 2:21.27250m 3:01.79300m 3:43.65350m 4:18.41400m 4:51.21
5.Aleksander FORYSIAK16Strat Sharks 4:52.49  521 
 50m 30.91100m 1:06.67150m 1:44.58200m 2:22.26250m 3:05.10300m 3:47.69350m 4:21.01400m 4:52.49
6.Alexander CARROLL14Co Coventry 4:56.20  502 
 50m 31.23100m 1:07.00150m 1:44.24200m 2:20.67250m 3:04.06300m 3:48.11350m 4:22.90400m 4:56.20
7.Charlie WADDINGHAM15Co Coventry 4:58.30  492 
 50m 31.41100m 1:09.32150m 1:47.71200m 2:25.28250m 3:07.76300m 3:50.25350m 4:25.26400m 4:58.30
8.David BROADBENT15Nuneaton 4:58.93  488 
 50m 29.72100m 1:05.04150m 1:46.18200m 2:26.04250m 3:08.46300m 3:52.29350m 4:26.06400m 4:58.93
9.Seamus SIMPKINS15Co Coventry 5:03.03  469 
 50m 32.24100m 1:09.45150m 1:50.20200m 2:29.35250m 3:10.90300m 3:53.55350m 4:29.26400m 5:03.03
10.Lucas WILLIAMS14Nuneaton 5:03.27  468 
 50m 32.78100m 1:11.14150m 1:48.94200m 2:25.10250m 3:09.26300m 3:53.86350m 4:29.24400m 5:03.27
11.Joseph IACOVIDES13Co Coventry 5:05.31  458 
 50m 32.32100m 1:10.52150m 1:49.48200m 2:27.35250m 3:11.50300m 3:56.28350m 4:31.51400m 5:05.31
12.Jack MOULTON15Kingsbury 5:15.97  414 
 50m 32.85100m 1:11.99150m 1:52.84200m 2:33.24250m 3:18.51300m 4:04.34350m 4:40.98400m 5:15.97
13.Christian CLEMENTS14Strat Sharks 5:20.19  397 
 50m 35.45100m 1:15.81150m 1:56.90200m 2:36.87250m 3:23.85300m 4:10.88350m 4:46.20400m 5:20.19
14.Liam MCSORLEY14Co Coventry 5:22.12  390 
 50m 33.89100m 1:14.67150m 1:57.12200m 2:37.74250m 3:23.84300m 4:09.66350m 4:46.55400m 5:22.12
15.Robin HUGHES12Strat Sharks 5:31.77  357 
 50m 36.76100m 1:20.77150m 2:01.21200m 2:40.97250m 3:30.80300m 4:20.69350m 4:57.34400m 5:31.77
16.Ben BLACK12Co Coventry 5:42.17  326 
 50m 37.21100m 1:21.67150m 2:07.57200m 2:51.12250m 3:37.02300m 4:23.45350m 5:03.28400m 5:42.17
17.Jack DOLLY11Co Coventry 6:01.04  277 
 50m 38.03100m 1:23.03150m 2:10.19200m 2:55.59250m 3:49.15300m 4:42.00350m 5:22.03400m 6:01.04
18.Ronnie HARVEY11Co Coventry 6:08.50  261 
 50m 37.44100m 1:23.61150m 2:12.36200m 2:58.45250m 3:52.30300m 4:46.66350m 5:30.04400m 6:08.50
19.Elliot STEWART12Nuneaton 6:08.81  260 
 50m 38.87100m 1:25.91150m 2:12.15200m 2:56.36250m 3:50.51300m 4:44.06350m 5:27.66400m 6:08.81
 Rihon SCULLION13Co Coventry DQ T 8L    
 Samuel RICHARDS16Co Coventry DQ T 8L    

Disqualification Codes

UP