Girls 10 Yrs/Over 100m IM - Heats (Declared Winners)

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Teia Hendley10Leamington 1:24.99  296 
2.Cassie Lea10Strat Sharks 1:28.45  263 
3.Brooke Fisher10Solihull 1:29.20  256 
4.Annabel Crees10Rugby 1:30.28  247 
5.Isabel McRoberts10Kingsbury 1:32.17  232 
6.Alice Smith10Co Coventry 1:34.50  215 
7.Phoebe Mooney10Blythe Barra 1:34.83  213 
8.Gracie Wain10Strat Sharks 1:35.29  210 
9.Zoe Sayers10Leamington 1:37.32  197 
10.Lucy Harrison10Co Coventry 1:37.35  197 
11.Rebecca Prosser10Blythe Barra 1:38.80  188 
12.Madeleine Brown10Blythe Barra 1:40.33  180 
13.Emmeline Sharp10Nuneaton 1:41.04  176 
14.Amelie Hall10Leamington 1:41.63  173 
15.Isobel Greenall10Strat Sharks 1:42.42  169 
16.Evie Hands10Nuneaton 1:42.76  167 
17.Nancy Ovington10Leamington 1:43.03  166 
18.Isabella Rowbotham10Blythe Barra 1:44.10  161 
19.Lucy Thomas10Strat Sharks 1:44.14  161 
20.Ruby Parker-Griffin10Solihull 1:46.43  150 
21.Lottie Joyce10Co Coventry 1:46.94  148 
22.Daisy Dillon-Cambridge10Strat Sharks 1:47.81  145 
23.Freya Proud10Strat Sharks 1:50.56  134 
24.Molly Wall10Rugby 1:50.86  133 
25.Charlotte Bean10Strat Sharks 1:51.03  132 
26.Ruby Joyce10Blythe Barra 1:51.81  130 
27.Lucy Clift10Leamington 1:54.73  120 
 Alice Riddington10Strat Sharks DQ S    

Disqualification Codes

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Charlotte Maloney11Blythe Barra 1:19.90  356 
2.Charlotte Gledhill11Nuneaton 1:21.48  336 
3.Amelia Wiggin11Leamington 1:21.71  333 
4.Erin Lloyd11Rugby 1:22.83  320 
5.Darcey Moriarty11Co Coventry 1:26.01  286 
6.Molly Vondrak11Blythe Barra 1:27.86  268 
7.Amelia Doughty11Nuneaton 1:29.05  257 
7.Lottie Jordan11Leamington 1:29.05  257 
9.Poppy Miners11Leamington 1:31.87  234 
10.Eleanor Coulter11Nuneaton 1:31.98  233 
11.Charlotte Everest11Leamington 1:32.39  230 
12.Abbie Robottom11Nuneaton 1:34.03  218 
13.Josephine Rathbone11Leamington 1:36.03  205 
14.Charlotte Bulpitt11Nuneaton 1:36.84  200 
15.Olivia-Mae Nortey11Co Coventry 1:43.31  165 
16.Louisa Hall11Co Coventry 1:43.37  164 
17.Charlotte Turpin11Solihull 1:44.04  161 
18.Millie Preece11Leamington 1:44.56  159 
19.Georgia Kirk11Strat Sharks 1:44.63  158 
20.Hannah Greenwood11Strat Sharks 1:45.35  155 
21.Isabella Balzaretti11Strat Sharks 1:47.23  147 
 Ellie Allchurch11Strat Sharks DNC    
 Olivia Robbins11Rugby DNC    
 Rebecca Mitchell11Strat Sharks DQ S    

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Mia Parkes12Nuneaton 1:20.59  347 
2.Chloe Thomson12Leamington 1:22.65  322 
3.Ella Marlow12Rugby 1:23.57  311 
4.Aahana Jain12Blythe Barra 1:25.00  296 
5.Emily Newton12Leamington 1:25.97  286 
6.Tori Craddock12Nuneaton 1:26.22  283 
6.Annabel Lawrence12Leamington 1:26.22  283 
8.Sahana Jain12Blythe Barra 1:26.53  280 
9.Briony Dew12Rugby 1:28.05  266 
10.Lila Sutton12Solihull 1:30.99  241 
11.Isla Mitchell12Blythe Barra 1:32.01  233 
12.Caitlin Symons12Co Coventry 1:45.41  155 
13.Niamh Barguss12Solihull 1:52.51  127 
 Faye Lewis12Solihull DQ SA    

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Isabelle Maloney13Blythe Barra 1:16.39  408 
2.Ione Morison13Leamington 1:17.65  388 
3.Lucy Simpson13Nuneaton 1:19.64  360 
4.Erin Moran13Rugby 1:20.24  352 
5.Mia Evans13Solihull 1:21.24  339 
6.Madison Richardson13Co Coventry 1:24.81  298 
7.Neve Masters13Nuneaton 1:25.12  295 
8.Hannah Turpin13Solihull 1:43.45  164 
 Lauren Salt13Nuneaton DNC    
 Lily Chiles13Solihull DNC    

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Imogen Sherlock14Leamington 1:16.43  407 
2.Eleanor Partridge14Nuneaton 1:17.65  388 
3.Daisy O'brien14Leamington 1:19.94  356 
4.Grace Galligan14Blythe Barra 1:22.12  328 
5.Molly Archer14Leamington 1:22.84  320 
6.Emily Worrall14Blythe Barra 1:23.59  311 
7.Kate Lewis14Solihull 1:25.68  289 
8.Isha Shrivastava14Solihull 1:29.19  256 
9.Isabel Brown14Solihull 1:31.22  239 
 Amalia Midtsaeter14Leamington DNC    

15 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Ysabelle Caswell18Strat Sharks 1:16.00  414 
2.Rebecca Greenwood15Leamington 1:16.40  408 
3.Skye Richardson15Co Coventry 1:17.72  387 
4.Joanne Hiley47Nuneaton 1:18.85  371 
5.Hannah Webber15Rugby 1:18.98  369 
 Jessica Brown16Solihull DQ ST    

Disqualification Codes

UP